Informace k poptávce a objednávce měření

 
Jak postupovat před zadáním poptávky
Nevíte-li na co se přesně zeptat nevadí. Zavolejte nám, anebo napište a sdělte nám Váš problém nebo požadavek a my Vám doporučíme vhodné řešení. Půjde-li o službu a záležitost, kterou dokážeme vyřešit, připravíme Vám konkrétní nabídku. Nedokážeme-li Vám pomoci záležitost vyřešit, doporučíme Vám ověřeného odborníka nebo dodavatele.
Poptávku nám můžete zadat i když ještě nevíte, zda si měření u nás objednáte. Považujeme ji za nezávaznou. Vytvoříme Vám nabídku a bude-li pro Vás zajímavá, můžete nám zaslat závaznou objednávku.
Jak postupujeme při řešení vašich poptávek
Po přijaté poptávce zhodnotíme všechny Vámi zadané informace nezbytné k vytvoření nabídky, připravíme obchodní nabídku, která je důvěrná a vždy zpracovávána dle individuálních požadavků každého klienta.
Každá naše nabídka obsahuje :
druh a variantu měření,
cenu odpovídající požadovanému druhu a variantě měření,
předběžný termín realizace zakázky a termín dodání protokolu z měření.
Před odesláním objednávky
Před odesláním objednávky se ujistěte že :
naše nabídka odpovídá Vámi požadované službě,
souhlasíte s našimi obchodními podmínkami,
že Vám vyhovuje cena,  termín měření a dodání protokolu,
že souhlasíte s podmínkami měření.
Proč je objednávka závazná
Přijmeme-li Vaši objednávku, musíme ji začlenit do plánování měření, připravit všechny potřebné podklady bez kterých nelze měření provést a začlenit měření do plánu měření na konkrétní den.
V praxi to znamená vytisknout všechny nezbytné dokumenty, překontrolovat Vámi předané informace a při měření Radonu v budově také rezervovat potřebný počet elektretů a komůrek. Po provedeném měření musíme zpracovat protokol z měření, odeslat protokol Vám a SÚJB, a uložit vše do archivu.
Zrušení závazné objednávky :
Objednávku lze bezplatně zrušit nejdéle 3 dny před plánovaným měřením.
U objednávek, které budete chtít zrušit později jak 3 dny před plánovaným měřením účtujeme storno poplatek ve výši 10 % z dohodnuté ceny měření.
Termín a čas realizace měření :
Termín a čas realizace měření konzultujeme s Vámi, aby vyhovolaly  objema stranám. Respektujte prosím skutečnost, že Plán měření na konkrétní den nemůžeme upravovat do nekonečna. Přijměte proto prosím některý z našich návrhů. Díky tomu Vám můžeme nabídnout měření v dohodnuté ceně a požadovaném termínu.
Postup před příjezdem na místo měření :
O příjezdu v určitou dobu informujeme klienty den předem. V případě že se máme v místě měření setkat s Vám nebo s Vámi určenou kontaktní osobou, voláme ještě cca 30 minut před příjezdem. Pokud se měření neúčastníte a není určena další kontaktní osoba, zpravidla klienty o čase příjezdu na místo měření  neinformujeme. Voláme jen případě nejasností nebo při změně počasí a závažné dopravní situace.
V případě vážné dopravní situace, nepřízni počasí nebo z technických důvodů, si vyhrazujeme právo na změnu termínu měření. V takovém případě budeme s Vámi vše předem konzultovat.
Vystavení a odeslání protokolu z měření :
Protokol z měření zpracováváme co nejdříve po uskutečněném měření a odesíláme  klientovi na  zadanou adresu ve stanovené lhůtě dle zvolené varianty měření a podle druhu zvolené platby.
Zvolíte-li si platbu předem na účet, odesíláme protokol až po obdržení platby na náš účet.
Při platbě hotově na místě měření, odesíláme protokol emailem a následně poštou ihned po jeho vypracování.
Při platbě dobírkou,  obdržíte protokol od pracovníků České Pošty nebo od kurýra až po úhradě doběrečného.
Závěrem :
Měření je hotovo a my musíme splnit zákonem danou povinnost a odeslat kopii protokolu také na SÚJB pro  kontrolu. Tato povinnost nám nevadí, naopak ji vítáme. Je pojistkou  pro Vás, našeho klienta, že měření bylo provedeno správně a důkazem kvality námi prováděného měření.
Děkujeme Vám za Vaši důvěru.
Váš

PROFI RADON