Kdo jsme

stavíme dům, jak se zbavit radonu, kupujeme dům

Chcete bydlet zdravě? Nedovolte radonu, aby Vám ubíral na zdraví a síle.

jsme malou rodinnou firmou zabývající se měřením Radonu na pozemcích a ve stavbách po celé ČR.
Měření Radonu se věnujeme od roku 2014 a jen do roku 2019 jsme se podíleli na více jak 2500 měření.
Všech našich klientů si velice vážíme, a díky bohatým zkušenostem jim můžeme nabídnout kvalitní služby a pomoc při řešení otázek týkající se Radonu.
Zakládáme si na kvalitě provedené práce, na pro zákaznickém přístupu a na ekonomickém a ekologickém řešení každé zakázky. Z tohoto důvodu  realizujeme objednané zakázky v co nejbližším možném termínu s využitím kapacit našich poboček rozmístěných po ČR a spolupracujících smluvních partnerů.
Dbáme na důslednost  a přesnost  při měření Radonové aktivity dle doporučení SÚJB a všechna měření provádíme na  kalibrovaných  přístrojích opatřených platnou kalibrační  značkou.  Záleží nám na tom,  abychom poskytovali našim klientům služby  nejvyšší kvality, a za tímto účelem neustále zvyšujeme svou odbornost a získané znalosti a dovednosti ihned implementujeme do praxe.
Při naší práci spolupracujeme s odborníky zabývajícími  se ochranou staveb  proti Radonu a instalací vzduchotechniky, a sporné a  složité případy vždy konzultujeme s  pracovníky SÚJB a  SÚRO, případně s dalšími  specialisty v daném oboru.
Našimi klienty jsou stavebníci,  stavební firmy, projektanti, architekti, státní instituce, majitelé domů, nájemníci bytů a realitní kanceláře.
Objednáte-li si měření Radonu u  nás, obdržíte od nás kvalitně provedenou práci s přesnými výsledky měření,   příjemný pocit z lidského přístupu při společných  jednáních a jistotu  v  dobře investované peníze.

staňte se i vy našim spokojeným zákazníkem,

Jsme tu pro Vás
Váš


 P R O F I  R A D O N