Z Vašich poptávek na měření radonu

Každé z více než tří tisíc úspěšně provedených měření radonu začalo poptávkou. Níže si můžete prohlédnout, jak takové poptávky na radonový průzkum, popř. měření gama záření či hydrogeologický průzkum, vypadají. Poptejte i vy naše služby.


Dobrý den, potřebuji stanovit radonový index pozemku u Chotěboře – demolice starého domu a na jeho místě stavba nového.


Dobrý den, poptávám měření radonu ve stavbě ke kolaudaci.


24 let bydlíme v rodinném domku, který jsme postavili v roce 1998. Nyní jsem těžce nemocen, a nejsem si jist, zda to není radonem.


Dobrý den, jako projektant rodinného domu u Vás jménem klienta poptávám základní měření pro stanovení radonového indexu pozemku. RD bude nepodsklepený, jeho poloha na pozemku není ještě přesně určená, ale bude v místě domu původního.


Dobrý den, potřeboval bych před plánovanou rekonstrukcí staršího RD v Praze změřit radon v budově. RD je jednopatrový, se zvýšeným přízemím (sokl ze žulových kamenů), materiál domu – plné pálené cihly, sedlová střecha. Chtěl bych realizovat kompletní rekonstrukci domu včetně výměny otopné soustavy, případně podlahového topení v přízemí, výměnu oken a event. zateplení pláště budovy. Dočetl jsem se, že v takovýchto případech je doporučeno nechat si změřit hodnoty radonu v objektu. Dům v podsklepené části je odvětráván pomocí oken.


měření radonu na pozemku


Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na měření radonu pro stavební povolení, děkuji.


Dobrý den, potřebovali bychom změřit radon v rodinném domě ke kolaudaci. Budu ráda za nezávaznou nabídku.


Dobrý den, potřebovali bychom udělat radonové měření. Jedná se o rozestavěný rodinný dům – základy, pár obvodových zdí, bude se jednat o dodatečné stavební povolení.


Dobrý den, dokumentace pro stavební úřad musí obsahovat měření radonového indexu pozemku. Kolik by prosím stálo měření a vytvoření dokumentace pro stavební úřad?


Poptávám stanovení radonového indexu pozemku jako součásti / doplňku inženýrsko-geologického průzkumu základových poměrů budoucí stavby.


Dobrý den, dodělávám rodinný dům v Plzni a potřebuji ke kolaudaci protokol o měření radonu v objektu ve smyslu vyhl. č. 307/2002 Sb. o radiační ochraně. Prosím kontaktujte mě ohledně možnosti daného měření.


Dobrý den, prosím o cenovou nabídku. Potřebovali bychom zjistit radonový index pozemku pro projekt domu.


Poptávám cenu měření radonu ve dvou halách výrobního areálu.


Dobrý den. Prosím pěkně kolik by stálo změření úrovně radonu v bytě v 2. NP za účelem získání dotace od SÚRO? Byt má cca 80 m2, čtyři místnosti.


Dobrý den, měl bych zájem o měření radonu + gama záření v objektu. Prosím o předložení nabídky a návrh možných termínů. Ideálně kdyby to mohlo proběhnout někdy o víkendu, pokud lze. Děkuji.


Dobrý den, pro účely projektové dokumentace a následné stavební řízení (rekonstrukce starého rodinného domu) poptávám měření radonu na pozemku + uvnitř domu. Půdorys RD v příloze, pozemek o rozloze 500m2.


Dobrý den, prosím o měření radonu na pozemku při řešení stavebního povolení před zahájením stavby.


Dobrý den, poptávám měření radonu v obytných místnostech po přístavbě, pro kolaudaci.


Dobrý den, potřebuji udělat radonový průzkum pro přístavbu a rekonstrukci – tj. měření exteriér/interiér + doporučení opatření. Můžete mi prosím napsat cenovou nabídku a termín dodání posudku?


Dobrý den, potřebujeme provést měření radonu pro projekt základové desky dřevostavby.


Dobrý den, poptávám měření radonu v rodinném domě v Mníšku pod Brdy. Měření potřebuji doložit k ohlášení dokončení stavby (kolaudaci). Na pozemku byl naměřen střední radon, ale z důvodu použití podlahového topení byla navržena odvětrávaná základová deska a 2 vrstvy hydroizolace. Předpokládám tedy, že by měření mělo bez problémů splnit limity.


Dobrý den, prosím o cenovou nabídku měření radonu na našem pozemku, na kterém je plánovaná výstavba rodinných domů.


Dobrý den, jsem stavební projektant a mám na starost vypracování projektové dokumentace na novostavbu rodinného domu. Tímto poptávám zpracování cenové nabídky pro měření radonu na tomto pozemku.


Dobrý den, koncem týdne bych měla zaplatit rezervační zálohu na pozemek pro stavbu RD a doslechla jsem se, že je v této lokalitě vysoké radonové riziko. Prioritou je pro mě samozřejmě postavit dům na bezpečném místě a potřebovala bych provést měření radonu, abych v případě jeho vysokého výskytu zrušila rezervaci a hledala jiný pozemek.


Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o měření radonu ve sklepních prostorech bytového domu.


Dobrý den, mám zájem o nabídku na měření radonu v nebytovém prostoru bytového domu.


Dobrý den, potřeboval bych změřit radon na stavebním pozemku před výstavbou rodinného domu. Pokud by to bylo možné, pošlete mi prosím cenovou nabídku.


Dobrý den, rád bych si u vás objednal radonové měření pro pozemek, které potřebujeme pro stavbu rodinného domu.


Dobrý den, objednávám měření radonu pro účely stavebního řízení – výstavba rodinného domu.


Dobrý den, prosím Vás o vytvoření cenové nabídky k provedení radonového průzkumu. Průzkum je pro získání stavebního povolení na parcele. Prosím o cenovou nabídku a termín, kdy byste byli schopni průzkum provést.


Dobrý den, poptáváme změření indexu radonu na pozemku. Děkuji za zprávu a upřesnění ceny celkových nákladů za práci.


Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o cenovou nabídku na radonový průzkum na pozemku pro ohlášení stavby. Prosím o zaslání konečné ceny včetně dopravy.


Dobrý den, potřebuji měření radonu k závěrečné kolaudaci stavby. Prosím můžete mne kontaktovat s dalšími informacemi?


Poptejte i vy měření radonu / radonový průzkum

    Položky označené (*) je nutné vyplnit.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
    osobních údajů firmou PROFI RADON.